Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Fog fejlődni az angol tudásom...

Fog fejlődni az angol tudásom 13 nap alatt, Olaszországban, ha a lehető legtöbbször igyekszem használni?

Figyelt kérdés
2014. febr. 18. 20:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2014. febr. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Olaszországban? Angolul? És milyen helyzetben használnád mert nem mindegy.
2014. febr. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 MrPifta ***** válasza:
olaszországban az olaszod fog fejlődni
2014. febr. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Mégis mitől fejlődne az 'olaszom'? Mivel nem olaszul fogok kommunikálni hanem angolul, ha már ezen a nyelven tanulok lassan 10 éve nem pedig olaszul...:D

És biztosan lesz pár szituáció mikor meg kell szólalnom,meg kell beszélnem valakivel valamit (akár étterembe, stb.), ekkor ez nyilván angolul fog történni...vagy ha összebarátkozok valakivel.

2014. febr. 18. 21:39
 5/11 anonim ***** válasza:
valamennyit biztosan fog, de csodákat ne várj... :)
2014. febr. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
22%

Emberek! Beszéljünk már magyarul!


Olyan kifejezés a magyarban nincs, de legalábbis nagyon csúnya, hogy "olaszom" vagy "angolom"!!!

2014. febr. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
De ha magyarul beszél, nem fogják érteni az olaszok.....
2014. febr. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a konkrét tudásod nem igazán fog fejlődni, viszont az jót fog tenni, hogy rá vagy kényszerítve a szövegértésre és a beszédre. Viszont csak akkor fog érni is valamit, ha utána itthon is gyakorolsz, beszélsz, angol nyelvű filmeket nézel, stb.


Ez olyan, mintha elmennél egy edzőtáborba, aztán hazaérve leülsz és punnyadsz tovább. :)

2014. febr. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én is valahogy hasonlóan gondoltam. :)
2014. febr. 19. 13:00
 10/11 anonim válasza:
Szerintem kevés olasz tud angolul. Inkább németül. Lásd: II. világháború. Utálják az angolokat. Bár én is angolul próbáltam beszélni Rómában, kis sikerrel. Azért szerezz be egy olasz-magyar szótárt, lehet, hogy többet érsz vele.
2014. márc. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!