Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Lefordítaná valaki nekem a...

Lefordítaná valaki nekem a következő szöveget németre?

Figyelt kérdés

Megbízható, szorgalmas, talpraesett embernek tartom magam,gyorsan tanulok. A rám bízott feladatokat maximális odaadással végzem.

Német önéletrajzhoz kéne. Igazából egy tök alap takarító, vagy szobalány állásra jelentkeznék. Ha valakinek van még ötlete mit tudnék hozzáírni kérem egészítse ki!!!



2014. febr. 25. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:

megbízható = vertrauenswűrdig

szorgalmas = fleissig

talpraeset = auffassungsfaehig

gyorsan tanulok = ich lerne schnell


a rám bízott feladatokat ...= die mir übertragenen Aufgaben führe ich zuverlaessig aus.

2014. febr. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
fleissig=fleißig----> itt nem változott meg semmi a helyesírásban.
2014. febr. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
bocsánot, én azelött a magyar tastatúrával írtam, ebbe nincs *eszet*. de attól ez nem híbás, ahogy én írtam! :)
2014. febr. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

I daunk i bin seà floaßi. De aufgeibns, wos i mochn muss, moch i maximalisch à.


Ugye vszinuleg Ausztriába kell. Ezt csak ugy ideírtam de te ne mert nemigen fognak neki örulni főleg hogy az összes tobbi hochdeutschul van ez meg nem.......

2014. márc. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!