Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Ez mit jelent? Nem teljesen...

Ez mit jelent? Nem teljesen ertem. (Ertem a szavakat, de mi a magyar forditas? )

Figyelt kérdés

[link]


Gondolkozom azon, hogy mennyi embert lattam az eletemben, es soha nem neztem?


2014. márc. 4. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:
30%

Arra döbbentem rá (azon csodálkozom), hogy életemben rengeteg ember került a szemem elé, de valójában egyikben sem láttam meg igazán az értékes embert.


Bocsi, ha tévedtem. Tőlem ennyi telt.

2014. márc. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
Egyébként a seen-t fordíthatod az érteni igeként múltidőben.
2014. márc. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azon tűnődőm, hogy hány emberre néztem már rá egész életemben, mégsem láttam őket (igazán).
2014. márc. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

De lehet, hogy inkább így:

Azon tűnődőm, hogy hány emberre néztem már rá egész életemben, akiket aztán sosem láttam.

2014. márc. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Élőben nem látta? (nem találkoztak)
2014. márc. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat!:) szerintem azt akarja elmondani a kep, hogy nem lattam igazan (tehat csak felszinesen ranezett az emberekre). ha azt akarna, hogy nem lattam megint akkor szerintem a vegere egy again-t irt volna.
2014. márc. 5. 23:15
 7/7 anonim ***** válasza:

"ha azt akarna, hogy nem lattam megint akkor szerintem a vegere egy again-t irt volna."

Igen, lehet. Az a "never" zavart meg egy kicsit. :)

2014. márc. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!