Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Segít valaki lengyelül tanulni?

Segít valaki lengyelül tanulni?

Figyelt kérdés
Szeretnék lengyelül tanulni, teljesen az alapoktól, egy szót sem tudok még. Nyelvtanfolyamra sajnos nincs pénzem, és szeretnék önállóan megtanulni. Egyáltalán lehetséges-e? :D Eddig angolul és németül tudok. Ha valaki tud, szívesen venném a segítségét. :)
2014. ápr. 6. 20:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Én nekem van egy nagyon apró tudásom, tudom a kiejtést, a tárgyesetet egy kicsit, a birtokos esetet egy kicsit (bár kezdek felejteni) pár alapot tudok. Azt a kevés alapot mondhatni önállóan tanultam, egy lengyel nyelvkönyvből, amit nem tudtam sehonnan se megszerezni, PDF-ben töltöttem le. Illetve, egy kicsit faggattam kortárs lengyeleket az interneten. De amúgy tényleg csak keveset tudok, egyszer megtanulom, nem érdekel hogyan. :D 15/f
2014. máj. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!