Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Le tudnatok forditani ezt a...

Le tudnatok forditani ezt a dalszoveget nekem? Nem ismerek minden szot es igy teljesen ertelmetlen lesz amit kiszedek belole, koszi elore is!

Figyelt kérdés

Through the fire, smoke, and broken rubble

Walks the secret life, bullet-proof and bulging muscle

Death-defying, highest flying over trouble

Can you please come and help us out our hopeless struggles?

Sympathy is wearing off and dying out

In the face of all these enemies and crying out

Losing all this energy from finding out

The world is filled with ills, ever so close to timing out


[Hook]

Where, are those heroes?

Where, are those super-heroes?


[Verse 2]

Pondering, that super-villain's got a point

Told the captain on the roof while they was smoking joints

Flicked the ashes down into the street below

Looked up, said he hate the city now, even though

He swore that he'd protect it when he landed

Their perspective's now changed, all pretty much abandoned

The captain spray cologne around and said he understand it

It's getting hard to separate the saints from the satanic


[Hook]


[Verse 3]

Last remarks, they did it to themselves

I killed off heaven, now I live in hell

So complicit in their own non-survival

Told them that they biggest rival is inside you

I do possess the power to revive you

But if I did that, I'd just have to fight you

Cause you truly are the hero and the villain

The world stood froze, hearing a truth so chilling

Reporters stopped filming, somebody shouted, "Kill him!"

He looked back in disgust and flew up through the ceiling

Busted through the roof and kicked over the building

Before it hit the ground, a younger hero flew around

And put it on his shoulders, said you're naive now

But believe, you'll believe me when you're older

Every asteroid you stop and bomb you fly up into space

You ain't saving them from danger, you're keeping danger safe


2014. ápr. 13. 17:58
 1/1 anonim válasza:
Keresztül a tűz , füst , és a törött törmelékSéták a titkos élete , golyóálló és domború izmokHalált megvető , a legmagasabb felett repülő bajTudsz kérlek, gyere és segíts meg a reménytelen harcok ?Sympathy visel el , és kihalásaAz arca mindezen ellenséget, és felkiáltottVesztes mindezt energiát kideríteniA világ tele van bajok , nagyon közel került a időtúllépés[ Hook ]Hol vannak azok a hősök ?Hol vannak azok a szuper- hősök ?[ Verse 2]Töprengett , hogy a szuper- gazember van egy pontAzt mondta a kapitány a tetőn , miközben dohányzott ízületekVillant a hamut le az utcáraFelnézett , azt mondta, hogy utálom a várost most, annak ellenére, hogyMegesküdött , hogy ő azt védik , amikor leszálltAz ő szempontjából ez most megváltozott, mind nagyon sokat elhagyottA kapitány permetező cologne körül, és azt mondta, érti , hogyEz egyre nehéz elválasztani a szentek, akik a sátáni[ Hook ][ Verse 3]Utolsó megjegyzések , ők meg maguknakÉn öltem le az ég , most élek a pokolbanÍgy bűnrészesek a saját nem- túlélésAzt mondta nekik, hogy a legnagyobb rivális benned vanÉn rendelkeznek a hatáskörrel , hogy újraéleszteni megDe ha én csináltam , én csak harcolni veledMert valójában a hős és a gazemberA világ állt megdermedt , hallva az igazság , így hűtésRiporterek megállt forgatás , valaki felkiáltott: " Öld meg ! "Visszanézett az undor és repült fel a mennyezeten keresztülBusted keresztül a tetőn , és belerúgott az épületMielőtt a földre , a fiatal hős repült körülÉs tedd a vállára , azt mondta, hogy már naiv márDe hidd el , akkor hidd el nekem , ha idősebb leszelMinden aszteroida megáll, és bomba repülni az űrbeHa nem menti őket a veszélytől , tartod veszély biztonságos
2014. ápr. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!