Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Mint jelent angolul az hogy...

Mint jelent angolul az hogy LBC? Több zeneszövegben is szerepel, talán a legtöbször USA rap znékben

Figyelt kérdés
Több amerikai rap zenében is elhangzik ez a kifejezés és ezt sehogy sem tudom értelmezni.A gugli magyar keresésben semmit sem ad,angol keresésben meg annyit találtam hogy az LBC az a London Broadcasting Company,de nem hiszem hogy Snoop Dog sok számában megemlítené a londoni műsorszoró válalatot :D

#lbc
2014. ápr. 23. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is csak tippelni tudok abból, hogy merrefelé "fejlődik" a világ és a RAP zenék miről szólbak, hogy ez mit jelenthet:


Lick my Balls Cutie... :-)

2014. ápr. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi ezen jót nevettem,de nem.Szerintem valami szegény környék azaz valamelyik gettó lehet.Az biztos hogy valami hely,a mondatokba az illik bele,na de mi? Living in the LBC vagy drama in the lbc stb.

Talán,talán a LB az Long Beach? De akkor mi a C?

2014. ápr. 24. 22:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Long Beach City, California
2014. ápr. 25. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 zzz13 válasza:

LB-LONG BEACH C- CRIP TEHÁT: LONG BEACH CRIP

CRIPS- AZ EGYIK LEGNAGYOBB GANGSTER BANDA AMERIKÁBAN AMINEK SNOOP A TAGJA

2014. júl. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!