Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Kultúra és közösség » Nyelvek

A kérdés

Németről magyarra lefordítaná nekem ezt valaki? Köszönöm előre is!

Geh deinen Weg, wenn jemand mitgehen will, nimm ihn mit. Aber warte nicht auf ihn, andere deine Richtung nicht und wenn er nicht mit kommt, dreh dich nicht um. Es lohnt sich nicht, du wirst auf dem Weg jemand anderes treffen, der ihn gerne mit dir geht.

Keress kérdéseket hasonló témákban: német, fordítás

2014. máj. 3. 17:15  Privát üzenet  

A válasz
Járd az utad, ha valaki veled menne, vidd magaddal! De ne várj rá, ne változtasd az utad irányát, ha nem akar veled jönni, ne térj le! Nem éri meg, mert találkozni fogsz valaki mással, aki szívesen veled megy majd.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2014. máj. 3. 17:24 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Danke!! :-)

# 2/2Időpont 2014. máj. 4. 15:49 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lefordítaná valaki légyszíves angolról magyarra?
Lenne valaki olyan kedves, aki jól tud olaszul lefordítaná nekem ezt magyarra?
Ezt valaki lefordítaná nekem magyarra? (Sürgős)
Valaki lefordítaná ezt a párbeszdet magyarra a Speed ad- mistakes videóból?
Valaki lefordítaná nekem magyarra?
Valaki lefordítaná magyarra?

Kérdések a Kultúra és közösség rovatbólKérdések a Nyelvek rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!