Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Angol rövid detektív története...

Angol rövid detektív történeteket hol találok? Sos

Figyelt kérdés

A neten bisztosan van ilyen rövid detektíves sztori angolul, csak, hogy az én angol tudásom egyenlő a 0 val.. :/


Valaki tudna nekem küldeni egy ilyen valami detektív történetet? Nagyon nagyon hálás lennék érte !!


2014. máj. 5. 16:41
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy angol dolgozatba kell .. :)
2014. máj. 5. 16:42
 2/14 anonim ***** válasza:
Sherlock Holmes-novellák.
2014. máj. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtál.. de ezek hosszúak, és magyar szövege :/ Nekem angol szöveg kell .. és röviden csak összefoglalva :)

Segítsen valaki kéremszépen !! :) Fontos lenne

2014. máj. 5. 16:55
 4/14 anonim ***** válasza:
10-20 oldalasak, és mivel angolul íródtak ezért nem csak magyarul vannak fent a neten. Ennél rövidebbet nem fogsz találni. Google sokat segít ha angol kulcsszavakat írsz be.
2014. máj. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Próbálgatom - próbálgatom .. De sajnos nem jutok előre. :/ Olyan emberre van szükségem , aki egy kiválasztott detektív történetet ( ami angolul van ) le tud nekem rövidíteni . :)

vagy esetleg saját maga ír eggyet.. Vagy úgy hogy én írok eggyet magamtól (kitalálva persze) és ő csak átfordítsa nekem angolra .. Csak ne google fordítóval.. :// :) :)

2014. máj. 5. 17:03
 6/14 anonim ***** válasza:
Röviden azt akarod hogy valaki más csinálja meg helyetted a házit. Pontosabban neten akarsz keresni ahelyett hogy megcsinálnád. De nyíltan nem akartad kimondani. Ezt hívják gerinctelenségnek.
2014. máj. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Kedves előttem " válaszoló" !

Én csak segitséget szeretnék kérni itt,, úgy ahogy sokan még teszik ..

Nem . nem szeretném,hogy ha valaki más csinálná nekem meg . csupán csak hogy segitsen kicsit, mert nem tudok angolul, viszont nem szeretnék eggyest kapni a dolgozatomra .

Írok én egy detektív történetet, csak ha google fordítóval írom meg ( mert másom nincs .. és nincs aki segitsen ) akkor erre 100% hogy eggyest kapok. Szoval, én azt hiszem, hogy nem mondtam senkinek sem rosszat .. nemértem miért kell rögtön gerinctelennek nevezni , amikor csak segitséget szeretnék kérni!

Ha lenne valaki pl osztálytársam akire számíthatok, mert tudja az angolt, akkor nyilván nem írnám ezeket a sorokat . :)

2014. máj. 5. 17:10
 8/14 A kérdező kommentje:

A nyomozócsoport tagjait egy brutális gyilkosság helyszínére hívták, budapestre.

Az áldozat egy fiatal gimnazista fiú volt, aki egymaga élt egy kis lakásban. A lakás konyhájában a házvezető nő találta meg a holttestet.A földön két kávés csésze volt. Az orvos azt állapította meg , hogy a gyilkos kitörte az áldozat nyakát.Az áldozat tárcájában a pénzen kívül egy boríték volt, félig megégett állapotban , de a levél nem volt benne.A házvezető nő azt mondta, hogy a fiú senkinek sem tudna ártani, és hogy mindig szorgalmasan tanult/dolgozott.

ezután két rendőr érkezett, azzal a hírrel, hogy egy ugyanilyen gyilkosság történt egy másik ugyan ilyen idős fiúval.a nyomozók szerint szerint ugyanaz az ember a gyilkos. Mivel minden esemény meg egyezik a másik áldozattal.

A detektívek mintát vettek amiből tuttak, és a laborban megvizsgálták őket. Ebből az derült ki , hogy az elkövető egy nő volt, Mivel mind kettő alkalommal egy hosszú vörös hajcsömót találtak az áldozatok kezében.

Amikor a nyomozók egy gyanus alakot láttak a közelben gyanakodni kezdtek, és követték őt.

A gyanusított minden este pontban éjfélkor az utcán mind két lakás előtt meg gyújtott egy gyertyát és imátkozott. Amikor egy kicsit nyomoztak a nő után , a gyanusított észre vette, és üvöltözni kezdett , majd megtámadta a nyomozókat , ezekkel a szavakkal: legyetek átkozottak! Később kiderült hogy a nő szellemileg nincs a helyén , és bevalotta a gyilkosságokat,és azt mondta hogy bosszúból tette .

2014. máj. 5. 17:50
 9/14 A kérdező kommentje:
Szépen kérek valakit hogy segítsen , és valahogyan eggyütt fordítsuk le ezt a szöveget!!! :)) bármit megteszek cserébe !!
2014. máj. 5. 17:53
 10/14 anonim ***** válasza:

1. Ha van angol órád (különben hogy lenne belőle dolgozat?) akkor miért nem tudsz angolul?

2. Erre a fogalmazásra a magyartanárodtól is nyugodt szívvel bezsebelhetnél egy egyest.

3. A történet harmatgyenge, nem fogja bevenni a tanár, hogy ez egy létező regénynek az összefoglalása - már amennyiben ez a feladat.

4. Ha valaki lefordítja neked - helyesen - ezt a szöveget, a tanárod nyilván észreveszi, hogy nem te írtad, és akkor meg azért kapsz egyest.


Azt javaslom, hogy olvass el egy történetet magyarul - olyat, amiből van angol verzió is (Sherlock Holmes tökéletes pl) - és próbáld meg magadtól összefoglalni a történetet (akár Google fordítóval is). Én a tanárod helyében többre értékelném az önálló munkát, mint azt, hogy megíratod mással.

2014. máj. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!