Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Angol rövid detektív története...

Angol rövid detektív történeteket hol találok? Sos

Figyelt kérdés

A neten bisztosan van ilyen rövid detektíves sztori angolul, csak, hogy az én angol tudásom egyenlő a 0 val.. :/


Valaki tudna nekem küldeni egy ilyen valami detektív történetet? Nagyon nagyon hálás lennék érte !!


2014. máj. 5. 16:41
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Magyar helyesírásom az 4es. Csak siettem , mert egyszerre 3 dolgot csináltam .


Elnézést a helyesírásért :) !


Egyébként az lenne a feladat , hogy mi irjuk saját magunktól egy rövidet .. a tanár pedig nem szigorú.

Szoval én bőven megelégednék ezzel a szöveggel csak lefordítva. :) (:

2014. máj. 5. 18:46
 12/14 A kérdező kommentje:

Az kimaratt , hogy az angol tanárnőnél éppenséggel semmit nem csinálunk az órán .

Ezért nem megy az angol.

2014. máj. 5. 18:47
 13/14 anonim ***** válasza:
Hát akkor fordítsd le legjobb tudásod szerint. A tanár is tudja, hogy nem követelhet sokat, ha semmit se tanít.
2014. máj. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

A nyomozócsoport tagjait egy brutális gyilkosság helyszínére hívták, budapestre.

Az áldozat egy fiatal gimnazista fiú volt, aki egymaga élt egy kis lakásban. A lakásban a házvezető nő találta meg a holttestet.A földön . Az orvos azt állapította meg , hogy a gyilkos kitörte az áldozat nyakát.Az áldozat tárcájában egy boríték volt, félig megégett állapotban , de a levél nem volt benne.A házvezető nő azt mondta, hogy a fiú senkinek sem tudna ártani.

ezután két rendőr érkezett, azzal a hírrel, hogy egy ugyanilyen gyilkosság történt egy másik ugyan ilyen idős fiúval.a nyomozók szerint szerint ugyanaz az ember a gyilkos. Mivel minden esemény meg egyezik a másik áldozattal.

A detektívek mintát vettek amiből tuttak, és megvizsgálták őket. Ebből az derült ki , hogy az elkövető egy nő volt, Mivel mind kettő alkalommal egy hosszú vörös hajcsomót találtak az áldozatok kezében.

Amikor a nyomozók egy gyanus alakot láttak a közelben gyanakodni kezdtek, és követték őt.

A gyanusított minden este pontban éjfélkor az utcán mind két lakás előtt meg gyújtott egy gyertyát és imátkozott. Amikor , a gyanusított észre vette, üvöltözni kezdett , majd l Később kiderült hogy a nő szellemileg nincs a helyén , és bevalotta a gyilkosságokat,és azt mondta hogy bosszúból tette .

2014. máj. 6. 14:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!