Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Angolul hogy van a következő...

Angolul hogy van a következő szöveg?

Figyelt kérdés
Az idei első outfit poszt. Kezdem az új "hobbimmal". Nem tudom miért ,de mostanában rengeteg filmet néztem meg pl. Felhők fölött 3 méterrel - mind a kettő részét többször is megnéztem IMÁDOM♥♥, Elhurcolva, Az utolsó dal♥ , Séta a múltban, Emlékezz rám, Reszkessetek betörök 4 , Coco Chanel stb..:D Na de térjünk át a szettemhez!
2014. máj. 9. 21:01
 1/2 anonim ***** válasza:
First outfit post of the year. I wanna start with my new "hobby". I don't know why, but i've been watching a lot of movies recently, 'Three Steps Above Heaven' for example - I've watched both parts multiple times, I LOVE IT, 'Abduction', 'The Last Song', 'A Walk to Remember', 'Remember Me', 'Home Alone 4', Coco Chanel etc... But, let's get back to my set!
2014. máj. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm :)
2014. máj. 10. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!