Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Help! Mit akar ezzel? Most...

Help! Mit akar ezzel? Most megsértettem?

Figyelt kérdés

A barátommal beszélek MSN-en és ezt kérdeztem:


*well at first just to clear things up: so, well, how to ask... is there any place I am not allowed to pet you?



Ezt írta rá:


*just where the sun doesn't shine


Most mi van a napsütéssel ilyenkor? Elég jól beszélek angolul, de most nem értem ez hogy jön ide. És azóta nem ír vissza, hiába írom, hogy I did not mean it in a bad way vagy sorry, semmi sem használ... Mi lelte? Valami rosszat mondtam? Én csak azt akartam tudni, hogy engedi-e, hogy megsimogassam, és hogy van-e olyan hely, ahol nem engedi.


2009. dec. 30. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hat ebben az esetben a 'place' szo helyett 'spot' lett volna megfelelo, ami egy kisebb helyre utal.

A "place" azt mar inkabb nagyobb helyre hasznaljak, gondolom ezert emlitette a napsutest. :)

Szerintem nem haragszik, inkabb szorakozik, vagy mindketto. :)

2009. dec. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, a hely, ahol "nem süt a nap", a s*gglyukra utal.
2009. dec. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Elso valaszolo vagyok.

Igen, csupan az is lehetett amit a masodik valaszolo irt...sot...talan az o variansa a valoszinubb...:)

2009. dec. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!