Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Valaki lefordítaná magyarra...

Valaki lefordítaná magyarra ezt a német szöveget?

Figyelt kérdés
Ich finde urlaub in einem Feriendorf einfach super! Und vor allem ideal für Familien mit Kindern. Es gibt viele Freizeitangebote, natürlich viel Sport wie z.B. Windsurfen, Segeln, Tennis, aber auch lateinamerikanische Tanzkurse, Karaoke...und interessante Ausfluge. Nach einem stressigen Jahr haben mein Mann und ich endlich ein bisschen Zeit für uns beide. Was mir in einem Feriendorf gefällt, ist die lockere Atmosphäre. Und es ist immer etwas los, keine Zeit für Langeweile!

2014. jún. 8. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyit fizetsz?
2014. jún. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszerűen szupernek találok egy vakációt egy üdülőfaluban. És mindenek előtt ideális családoknak gyerekekkel. Sok szabadidőprogram van, természetesen sok sport, mint például szörfözés, vitorlázás, tenisz, de latinamerikai tánkurzus és karaoki is... és érdekes kirándulások. Egy stresszes év után végre van a barátomnak és nekem egy kis időnk magunkra. Ami nekem az üdülőfaluban tetszik, az a könnyed atmoszféra. És mindig történik vaami, nincs idő unatkozni!
2014. jún. 9. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2014. jún. 9. 21:21
 4/4 valaki1369 válasza:

Kedves 2014-06-08 20:13-as hozzászóló.

Szerintem pofátlanság ezért pénzt kérni, tudtommal az oldal lényege hogy szabadon lehessen kérdezni, nem pedig az hogy te megélj belőle ;)

2015. febr. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!