Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Mit jelent ez az angol szöveg?

Mit jelent ez az angol szöveg?

Figyelt kérdés
so i sit around being depressed a lot. i think about the different ways i can kill myself so uniquely that i make the news. and being depressed is actually very stupid, but mostly selfish. you know who doesnt have a high suicide rate? ... africa. and they are already dying. cuz think about it, who commits suicide? mostly teenagers. and lets face it, africans dont live that long. but we still see the commercials "blah blah blah, for whatever cents a day, you can save this child" or "for the price of a cup of coffee.." and i can make the joke like "where do you get your coffee, hahaha" or whatever, but really, if you dont know how to make coffee, you deserve to be swindled by starbucks... but you know what, by being more selfish, i can in fact save that child ..from growing up and realizing that he wants to murder himself in the face.. but we all own a tv, we've all seen the commercials late at night, cuz im always up late drunk as hell (might have something to do with the depression, cuz i do the same thing every day. go to the bar, get home and have another one while i write down all the funny things i "think" i came up with and have the exact same inner dialogue each time...'dude, you should be in bed' 'nah fuck that shit, you're doing youre best writing right now, some young people, good people might die, but we didnt start the fire, mother fuckers ... until i wake up and realize i was just drunk and writing down billy joel lyrics again...i digress..) and they show that horrible shit, and im just left here thinking "holy fuck, you look terrible,.. like, on the brink of death kind of horrible, .. but i'd still fuck you anyway, alyssa milano" ........ maybe im not as good a person as i think i am
2014. júl. 16. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Szóval, csak ülök depressziósan. Gondolkozom a különböző öngyilkossági módokon. Olyan egyedieken, amikkel bekerülhetnék a hírekbe. Depressziósnak lenni igazából elég hülye dolog, de leginkább önző. Tudod, hol van a legkevesebb öngyilkos? Afrikában. Pedig ők haldokolnak. Mert, gondolj bele, ki követ el öngyilkosságot? Többnyire tinédzserek, és nézzünk szembe vele, az afrikaiak nem élnek olyan sokáig. De attól még láthatjuk a reklámokat, hogy "bla bla bla, egy kevés pénzből megmenthetnéd ezt a gyereket" vagy "egy kávé árából..." én meg viccelődhetek azzal, hogy "hol veszed meg azt a kávét" vagy nemtom, de tényleg, ha nem tudod, hogy kell egy kávét megfőzni, megérdemled, hogy a Starbucks lehúzzon. De tudod mit? Hogy még önzőbbek legyünk, valóban megmenthetném azt a gyereket... a felnövéstől, és attól, hogy rájöjjön, hogy meg akarja ölni magát. De mindannyiunknak van tévéje, mindannyian látjuk a késő esti reklámokat, mert én mindig ébren vagyok későig, állatira részegen (csinálnom kellene valamit a depresszióval, mert mindennap ezt csinálom. Elmegyek a bárba, haza megyek, és tovább iszok, miközben leírom mindazt a vicces dolgot, amire "gondolok", és közben mindig ugyanaz a belső párbeszéd játszódik le bennem: "Haver, le kéne feküdnöd" áh, b*ssza meg, most írsz a legjobban, pár fiatal ember, jó emberek meghalhatnak, de nem mi vagyunk az elsők, köcsögök... amíg fel nem kelek és rájövök, hogy csak részeg voltam és megint Billy Joel dalszöveget írtam le (megj: a We didn't start the fire egy Billy Joel szám címe - ford.), eltértem a tárgytól...) és mutatják azt a borzalmas sz*rságot, én meg csak itt vagyok és azt gondolom "te szent ég, borzalmasan nézel ki, mármint, a "halál küszöbén"-módon borzalmasan... de így is megb*szlak, Alyssa Milano (megj: egy színésznő).......... talán nem vagyok olyan jó ember, mint azt képzelem magamról.
2014. júl. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2014. júl. 16. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!