Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Sapnyolból van középfokú...

Sapnyolból van középfokú nyelvvizsgám, és török nyelvből perfekt vagyok. Hol tudok keresni tolmácsoló állást?

Figyelt kérdés
igazából egész Magyarország területén és Bécsbe érdekelne, tudtok segiteni?

2013. márc. 10. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mennyire gondoltad komolyan a "tolmácsoló állást", de szerintem a középfokú nyelvvizsga ahhoz édes kevés (még a felsőfokú sem elég). Legalábbis ahol tolmácsot/fordítót keresnek, oda minimum ELTE tolmácsszak kell. Ezt csak onnan tudom, hogy amikor munkát kerestem anno, felmerült a fordítóiroda is mint lehetőség, és akkor szembesültem vele, hogy a két középfokú nyelvvizsgámmal gyakorlatilag kitörölhetem...
2013. márc. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

SZİA :)


Tessek ıdelınkelem neked az oldalt ıs ez egy nyelvıskola weblapja akık ha beszelsz törökül tudnak neked allast ajanlanı ılletve segıtenı a megtalalasaban..



Kiválóan beszélsz törökül mind szóban, mind írásban egyaránt?


Állást keresel és szívesen használnád napmintnap ezt az egyedi, keresett nyelvet?


Ezesetben engedd meg, hogy segítségedre legyünk, s megkönnyítsük a dolgod!


Magabiztos török nyelvtudással rendelkezőknek szívesen segítünk "eljutni" azokhoz a vállalatokhoz, akik ezen a nyelven beszélő embereket keresnek!


Ha felkeltettük érdeklődésed, hívd kollégáinkat az alábbi telefonszámon, vagy keress minket e-mailben!


06-1-887-23-48


info@soternyelviskola.hu


[link]

2014. okt. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!