Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Valaki le tudná ezt nekem...

Valaki le tudná ezt nekem fordítani angolra?

Figyelt kérdés

Nagyon jól vagyok, csak egy kicsit szomorú, mert nekem is vége a nyárnak. Lesz még egy koncert augusztus 20án, amire megyek, de ennyi. Az Onyx lép fel. Nagyon szeretem őket, a 90es években nagyon sikeres Hip Hop csapat voltak, nagy slágerük volt a Slam.

Most az elején nehéz, de szerintem még pár nap és megszokod, nem leszel olyan fáradt. :D

Meggyőztél, láttam a képeid, Prága tényleg csodálatos. El fogok menni és megnézem.

Végre egy lány, aki nem csak azt tudja mondani, hogy menj el erre vagy arra a szórakozóhelyre, hanem hogy nézzem meg a város igazi szépségeit. Tudom, hogy szeretsz bulizni is, de nem az a legfontosabb számodra. :D

Nem csak magyar ételeket főzök, mindent ami megtetszik. Ausztráliában mi a nemzeti étel, lehet kipróbálom. Megcsinálom a kedvenc ételed. :D



2014. aug. 7. 00:32
 1/4 anonim válasza:
2014. aug. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

I'm really fine, just a little bit sad, because summer is over for me too. There will be a concert at 20th August that I will attend, but that's all. The Onyx will be on stage. I love them a lot, they used to be a popular Hip Hop band at the 90s. Their biggest hit was the "Slam".

It's hard at the beginning, but I think in some days you'll get used to it and you won't be that tired. :D

You concinced me, I saw your photos and Prague is really amazing! I'll go and visit it!

Finally a girl, who is not advicing to go to this and that disco and nightclub, but tells me to visit the real beuties, the attractions of the city. I know yoi like to party as well, but it's not the most importat thing for you. :D

I cook everything I like, not just Hungarian food. What national specialities, foods does Australia have? I might try them, I'll cook your favourite food. :D

2014. aug. 7. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2014. aug. 7. 17:28
 4/4 anonim válasza:
on the 20th of august
2014. aug. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!