Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Kínai vagy hindi nyelvet...

Kínai vagy hindi nyelvet tanuljak?

Figyelt kérdés

A kínai egy picit jobban tetszik, de nehezebbnek tűnik (kiejtés, írás) .

Gondolkodtam még a japánon illetve a koreain is, de azok nyelvtanilag bizonyultak számomra nehéznek...A vietnami nyelv is tetszik, arról vélemények? Minden érdekel, legfőképp a kínai és a hindi (-:



2014. szept. 15. 20:22
 1/8 Ezeöccá ***** válasza:

Szia, szerintem próbálj egy kicsit mindkettőből tanulni és azután döntsd el, melyik jön be jobban.


Kínaiul és vietnamiul is tanultam/tanulok, ez a kettő elég nehéz magyaroknak, de nem lehetetlen megtanulni.

2014. okt. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Na, melyik lett végül?
2015. jan. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
ugye angol felsőfokon megy? Ha nem, akkor angolt....
2015. ápr. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Felsőfokon
2015. ápr. 13. 18:17
 5/8 anonim ***** válasza:
És végül melyik nyelvet választottad?
2015. ápr. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A kínait elkezdtem magántanárnál, de sajnos be kellett fejeznem, pár hétig tanultam. Most egy külföldi munka miatt az indonéz nyelvet kéne tanulnom.
2015. ápr. 15. 06:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Én februárban kezdtem el az indonézt, de sajnos azóta nem volt rá időm. Nagyon könnyű nyelv, egyedül is megtanulható szerintem.
2015. ápr. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolso:hogyan tanulhatnam egyedul?
2015. ápr. 18. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!