Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Valaki aki jól tud németül!...

Valaki aki jól tud németül! Fogalmazást kéne írnom, hogy mi történt velem az elmúlt 20 évben mert egy osztálytalálkozón vagyok, ez a téma. Valaki letudná nekem a következő szöveget fordítani?

Figyelt kérdés
Ahogy leérettségiztem, külföldön folytattam tanulmányaimat. Honvágyam volt, 1 évig ezzel küszködtem is. Egy idő után sok új barátokat szereztem és elkezdtem élvezni az ottani életet és az új környezetet.Tanulás mellett egy étteremben dolgoztam. 5év után hazalátogattam. A régi barátaimmal találkoztam és elmentünk együtt bulizni, ahol megismerkedtem egy fiúval aki ma már a férjem. 3év után együtt mentünk ki Németországba mert egy jó álláslehetőséget kaptam, mint óvónő. Van 2 gyerekem akik anyanyelvi szinten beszélnek magyarul és németül.

2014. szept. 25. 17:38
 1/3 anonim válasza:

Wie ich maturierte, im Ausland folge ich meinen Studien.

Ich hatte Heimweh, damit schindet ich mich bis 1 Jahr.

Nach einer Zeit erworbte ich neue Freunde und ich fing dortiges Leben und Umwelt genießen an. Neben dem Lernen arbeitete ich in einem Restaurant. Nach 5 Jahren ging nach Hause. Ich traf mit meiner altere Freunden und wir gingen verlustieren, wo ich mit einem Jungen erkannte wer schon heute mein Mann ist.Nach 3 jahren gingen wir zusammen nach Deutschland aus weil ich ein gut Jobangebot bekam, als Kindergärtnerin. Ich habe 2 Kinder, wer sie auf Muttersprachenniveau Ungarisch und Deutsch sprechen.

2014. szept. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

az utolsó mondatot elrontottam ez a helyes: Wer sie Ungarisch und Deutsch auf Muttersprachenniveau sprechen.

Rem segítettem

2014. szept. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM!!!!!!!!!!!
2014. szept. 25. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!