Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » A Quizlet szótanulós oldal...

A Quizlet szótanulós oldal kiejtése mennyire megbízható angol, francia, olasz és spanyol nyelv esetén?

Figyelt kérdés
Én többek között a kiejtés miatt próbálom ezt az oldalt használni. Azért is érdekel.
2014. okt. 11. 19:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Hallgass meg egy szöveget magyarul a Google Fordítóban, ( [link] ), tudtommal a Quizletnek ugyanaz a rendszere. Amennyire tisztán és helyesen ejti a magyar szavakat, nagyjából hasonló tisztasággal ejti a spanyol/olasz szavakat is (a hangsúly néha rossz helyen van). Én az angollal 100%-ig meg voltam/vagyok elégedve, az olasz és a spanyol megfelelt számomra, a francia viszont zavaros és sokszor megbízhatatlan, ugyanis a liaison-t nagyon sokszor nem is veszi figyelembe. Egy-egy szónál hasznos, de sokszor egy kifejezés több szóból, szóösszetételből áll, amiknél már fontos lehet a liaison, és ha nem jól ragad a füledbe, akkor többet árt, mint használ. Olasz, spanyol, angol megbízható, a francia... háát, szó-szó.
2014. okt. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha francia szavakat mondatokat akarsz hallgatni, tanulni, akkor ezt hallgasd, [link]


és ezt. Magyaroknak Francia lecke


http://www.youtube.com/watch?v=b-pG_MBhb0s


MIND A KETTŐ NAGYON JÓ !!!

2014. okt. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!