Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Valaki le tudná ezt a mondatot...

Valaki le tudná ezt a mondatot nekem fordítani angolra? NEM FORDÍTÓVAL. Csak olyan érdekel aki tud angolul. (szöveg lent)

Figyelt kérdés
Már az árnyékomtól is félek, és amikor végre csak egy kicsit elfelejtem a sok szörnyűséget, újra a padlóra lök. Én ezt már nem bírom. Elvesztem.

2014. okt. 12. 19:45
 1/10 anonim ***** válasza:
16%
I'm afraid even from my own parents. And when i'ts over, i forget about all of these horrible things, and then i hit the floor again. I can't stand it anymore. I totally lost.
2014. okt. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
najó a vesszők nem kellenek bele.
2014. okt. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi^^
2014. okt. 12. 20:07
 4/10 A kérdező kommentje:
de amúgy már nem azért de a "parents" az nem a szülőt jelenti? és ha jól néztem az az árnyékot akarja jelenteni ... ami pedig shadow. de én csak 6 éve tanulok angolul szóval nem tudhatom
2014. okt. 12. 20:11
 5/10 chtt ***** válasza:
45%

valszeg véletlenül elírta... az afraid amúgy is of-fal áll


I'm afraid even of my own shadow and when I forget all of these horrible things (for a while) it'll knock me down. I can't stand/bear it anymore. I am lost.

2014. okt. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 chtt ***** válasza:

Bocsi - it'll előtt vessző, és inkább "forget all these horrible things" & "knock me out."

Úgy tűnik, én sem vagyok a helyzet magaslatán. :(

2014. okt. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
A forget elé nem kell ilyenkor,hogy getting vagy esetleg a just-al nyomatékosítani? Hogy mikoréppen.. Vagy a finally-val?
2014. okt. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 chtt ***** válasza:

de-de, tényleg ott a végre: finally forget

köszi, hetes! :*

2014. okt. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
I'm even afraid of my own shadow. When finally these horrible things end, when I'm able to forget just a little bit of the awful pain, then it pushes me to the ground again. I can't stand this any more. I'm lost.
2014. okt. 13. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek^^ :)
2014. okt. 13. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!