Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Ez így helyes angolul?

Ez így helyes angolul?

Figyelt kérdés
Thanksgiving is a celebrated in the United States on the fourth Thursday in November. The american peoples in this day eat turkey, sweet potatoes, corn, pumpkin pie and cranberry. They are roasted the turkey and eat it whit spices and gravy. On Thanksgiving day families and friends usually have dinner together. After the dinner they are watch football and interest commercials on the television. This is a very important program for the americans. The day after Thanksgiving is Black Friday. It is a popular shopping day. In Thanksgiving day the peoples remember the thankful Pilgrims, whoes gave chickenpox and dead to the helpful indians.

2014. dec. 1. 16:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát, vannak benne hibák.
2014. dec. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem is kevés...
2014. dec. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Thanksgiving is (a) celebrated in the United States on the fourth Thursday in November. The american people(s) in this day eat turkey, sweet potatoes, corn, pumpkin pie and cranberry. They (are) roast(ed) the turkey and eat it whit-with spices and gravy. On Thanksgiving day families and friends usually have dinner together. After the dinner they (are) watch football and interestING commercials on the television. This is a very important program for the americans. The day after Thanksgiving is Black Friday. It is a popular shopping day. ON Thanksgiving day the peoples remember the thankful Pilgrims, whoes gave chickenpox and dead to the helpful indians. - ez az utolsó mondatot képtelen vagyok értelmezni. Mit akartál mondani ezzel?
2014. dec. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy a peoples elég súlyos hiba.

People - emberek

PERSON - 1 személy

2014. dec. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

71%-os, szépen kijavítottad.

Véletlenül a vége felé benne hagytál egy peoples-t. Meg szerintem mondd el a kérdezőnek, hogy amit zárójelbe tettél, azok a hibák, tehát azokat hagyja ki, mert lehet, hogy nem érti majd, hogy miért vannak zárójelben.

2014. dec. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Köszi. :D Azért hagytam ki, mert kb az egész mondat értelmetlen, legalábbis én nem tudom kibogozni.
2014. dec. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igazad van, most már én is látom. :) És én sem vágom.
2014. dec. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a segítséget!

Az utolsó mondattal valami olyasmit akartam, hogy Hálaadáskor az emberek a Pilgrimekre emlékeznek, akik az indiánok segítségét úgy hálálták meg, hogy kiszorították őket a kontinensükről.

Szeptember óta tanulok angolul, most jó néhány dolog tisztázódott bennem a nyelvtannal kapcsolatban. Köszönöm!

2014. dec. 1. 18:27
 9/13 A kérdező kommentje:
*de azt a részt nem tudtam megfogalmazni, így ráadásként szerencsétlenkedtem még egy sort :D Gondoltam, hogy a zárójel a hibát jelzi.
2014. dec. 1. 18:29
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha csak szeptember óta tanulod, akkor ez egyáltalán nem rossz, sőt!
2014. dec. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!