Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Melyik nyelviskolát ajánlanáto...

Melyik nyelviskolát ajánlanátok, milyen programot? (francia)

Figyelt kérdés

Szeretnék franciául tanulni, és egy tanfolyamot kapnék szüleimtől karácsonyra, kérték, hogy nézzek utána, hogy mi lenne a legjobb.


Paraméterek: középfokú nyelvvizsgám van, 5 éve kint éltem fél évet Franciaországban, akkor elég jól ment, de azóta lényegében nem használtam, ezért sokat felejtettem. Szeretném felsőfokú szintre vinni, de nem nyelvvizsgacentrikus oktatást keresek (nem feltétlenül mennék nyelvvizsgázni, csak beszélni szeretnék jól, helyesen). Szóval inkább beszédcentrikus helyet keresek, nem olyat, ahol feladatokat oldunk meg, ne túl intenzív, de kb. heti 2 alkalom, kiscsoportos, akár anyanyelvi tanár...



Van valakinek tapasztalata, vélemények, minden érdekelne!

Merci beaucoup :)



2014. dec. 5. 11:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha csak szabad beszélgetés kell ajánlom a társalgási klubbokat. Azt hiszem a Francia Intézetnek is van és van egy a Szentkirályi utcában is.

A Fr Int. ben sanszos, hogy anyanyelvi tanár van de ott inkább feladatmegoldás van.

Tudomáson szerint a Hajtómű nyelvsulinál ott is van anyanyelvi tanár, aki elég jó. De választhatsz magántanárt is aki a legrugalmasabban tud az igényeidhez alkalmazkodni.

2014. dec. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!