Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Ez helyes angolul?

Ez helyes angolul?

Figyelt kérdés
Békéscsaba has a Sausage Festival (Csabai Kolbászfesztivál) every October. It starts on last week of October and lasts for three days. This festival is one of Hungary's popular gastronomic festivals. It is beginning in 1997. In 1998 the Csaba Sausageclub Society is founded. This society member is Viktor Orbán.

2014. dec. 8. 09:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Békéscsaba has a Sausage Festival (Csabai Kolbászfesztivál) every October. It starts IN the last week of October and lasts for three days. This festival is one of Hungary's popular gastronomic festivals. It BEGAN in 1997. In 1998 the Csaba Sausage Club Society WAS founded. (Hungarian prime minister) Viktor Orbán is a member of this society.
2014. dec. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Elnézést,hogy beleszólok,de nem lenne jobb - mármint természetesebb - így, kissé átalakítva?


Javaslataim (ellenőrzésre szorulnak):


Every December, Békéscsaba holds a Sausage Festival (Csabai Kolbászfesztivál).


It was first held in 1997 - Először 1997 lett megtartva.

2014. dec. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1 Köszönöm a segítséget!

#2 Egyetértek és már át is írtam.

:) Köszönöm!

2014. dec. 8. 11:07
 4/7 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok, bocsi,azért még valaki nézze meg,amit írtam:)
2014. dec. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Every October or December? Just asking:)
2014. dec. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ohh:)
2014. dec. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
October :)
2014. dec. 8. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!