Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Milyen módszerrel tanulhatnék...

Milyen módszerrel tanulhatnék itthon angolul?

Figyelt kérdés
Olyan ötleteket várok, amivel itthon könnyedén megtanulhatok angolul. Nem vagyok teljesen kezdő szintű, de azért szeretném az alapoktól elkezdeni. Mit ajánlotok, milyen módszereket, hogyan kezdjek neki. Olyan tippeket, ötleteket várok, ami nem igényli nyelvtanár, nyelviskola bevonását. Előre is köszönöm a válaszokat!

#nyelvtanulás #angol #angol nyelvtan #otthon végezhető nyelvtanulás #angol tanulás egyszerűen #angol az alapoktól #az angol alapjai
2014. dec. 15. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
sok f;le anzag van. peldaul5 perc angol
2014. dec. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
5 perc angol
2014. dec. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tankönyvből.
2014. dec. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

You don't say? :D

Lehetett volna kicsit lényegre törőbb a válaszod.

Ezer faja tankönyv van, ha neked vannak személyes kedvenceid, akkor név szerint ajánlj párat, légy oly szíves.

2014. dec. 19. 16:37
 5/7 anonim ***** válasza:

>You don't say? :D

Hát akkor azt kérdezt, hogy milyen termékkel tanulhatnál. Egyébként nincs személyes tapasztalatom, úgyhogy sajnos nem segíthetek; én iskolában tanultam.

2014. dec. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Duolingo.com


Jelenleg ez az egyik legjobb, legkényelmesebb módszer és nagyon hatékony.

De talán már ismered is esetleg, mivel több mint egymillióan regisztráltak már a magyar - angol kurzusra. Van mobilra is. 2013 és 2014-ben is az év applikacioja oktatás kategóriában.

2015. jan. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget! Jár érte a zöld like ;)

Mobilra már próbáltam letölteni, de valamiért nem települt fel többszöri próbálkozásra sem. (Android) A böngészős változatát még nem volt szerencsém kipróbálni, de most pótlom.

2015. jan. 5. 02:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!