Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Kérlek, lefordítanátok nekem...

Kérlek, lefordítanátok nekem ezt a pici hivatalos papírt németre?

Figyelt kérdés

"Iskolalátogatási bizonyítvány


Hivatalosan bizonyítom, hogy Gipsz Jakab született (blablabla adatok vannak itt) a vezetésemmel működő iskolának a 2014/2015-ös tanévre beírt tanulója.


Ezt a bizonyítványt családi pótlék igényléséhez állítottam ki a tanuló gondviselőjének kérésére."


Örök hálám annak, aki segít! (A következő kérésem majd egy ovis ilyen cetli lesz. :) )


2014. dec. 17. 14:28
 1/1 anonim válasza:

Zeugnis über Schulbesuch

Hiermit wird amtlich bestätigt, dass Jakob Gipsz, geboren am 12. März 2003 in Esztergom (Gran), Mädchenname der Mutter: Brunhilde Goth, wohnhaft in 1234 Kőszeg (Güns) , immatrikulierter Schüler für das Schuljahr 2014/2015 an der unter meiner Leitung stehenden Schule ist.

Dieses Zeugnis wurde auf Ersuchen des Erziehungsberechtigten des Schülers zur Anforderung von Kinderzulage ausgestellt.

Szeged, den 21. Dezember 2014

………………………………………………………………

Direktor

2014. dec. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!