Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Valaki segítene angolból?

Valaki segítene angolból?

Figyelt kérdés
Nos a probléma a következő...egy bizonyos mértékig tisztában vagyok a nyelvtannal...tehát tudom a múltat,folyamatos jelent,jövő stb..szókincsem az viszont nem nagy...ha nézek angolul filmet pl.rengeteg dolgot nem értek benne...milyen videókat tudnátok ajánlani ill.filemeket aminem a szövege nem igen nehéz érthető,és jó lenne angolul,vagy magyarul felirat hozzá

2014. dec. 28. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Nézz feliratos filmeket.
2014. dec. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
2015. jan. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
2015. jan. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Olvass!:) nekem nagyon sokat segített, kezdj olyan könyvvel amit már olvastál magyarul vagy már láttad filmen, John Green könyvek pl nagyon jók és nem használ benne túl sok bonyolult szót sem, ha nem a hallgatással van baj akkor a filmnézés nem fejleszt olyan sokat mint az olvasás:)
2015. jan. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Próbálj meg te beszélni angolul chatszobákban, de a legjobb ha teamspeaken vagy ventrillon, ahol rá vagy kényszerülve, hogy folyamatosan figyelj és beszélj. Én így tanultam meg.
2015. jan. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kezd a mesékkel, az a legegyszerűbb, aztán mini sorozatok majd a mozifilmek
2015. febr. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!