Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Lefordítaná nekem valaki ezt...

Lefordítaná nekem valaki ezt a pár sort (amerikai) angolra?

Figyelt kérdés

Tóth Marci beszólt a Terminátornak!


Tóth Marci, a 2013-as X-Faktor döntőse két barátjával; a tehetségkutatóból és a Barátok köztből megismert Bozsek Márkkal és Révi Sándor Sunnyval közösen szólt be az ismert filmsztárnak. „Van még benned szufla, hogy zúzz egy nagyot a színpadon?” – szólt a három fiú provokatív kérdése Arnoldhoz. Az apropót az egykori kormányzó februári magyarországi látogatása adja. A „Siker nap” néven hirdetett eseménnyel már a világ több pontján feltűnt a sztár. Az alkalom kapcsán Révi Sándor Sunny írt egy igazi amerikai hangulatú dalt, mely kimondottan Arnoldhoz szól. A dalhoz készített kis videó visszaadja, hogy a provokatív kérdés ellenére tisztelet és szeretet van a három srácban és igazából nem mást mint a “Gyere velem, ha élni akarsz!” üzenetet igyekeznek minél több ember számára eljuttatni.

A dal apropóján Marci így nyilatkozott: „Mindegy kinek milyen színű a bőre, milyen nyelvet beszél vagy milyen vallást követ, a zene az, ami mindenkit összeköt. A zenével közölni nagyon jó érzés és bízunk benne, hogy Arnold is így gondolja majd ezt!” – jegyzi meg mosolyogva az énekes. A rendezvénnyel Arnold nem titkoltan a világ tudomására szeretné adni azt is, hogy 2016-ban indulni szeretne az Amerikai Egyedült Államok elnöki címéért.



2015. jan. 12. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:
43%
3-5 ft / karakter.
2015. jan. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ingyen gondoltam, ez nem olyan rengeteg.
2015. jan. 12. 15:12
 3/3 anonim ***** válasza:
67%

1269 karakter.

1269 × 4 = 5076 Ft.


Have a nice day! :D

2015. jan. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!