Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Valaki le tudná nekem fordítan...

Valaki le tudná nekem fordítani ezt a szöveget?

Figyelt kérdés

General teenage magazines are all for girls. They have articles about celebrities, fashion, make-up and relationships. Boys, like men, usually read magazines about theit interests, such as cars, computers, football or music. They don't read general magazines. A lot of boys also read comics, but only one girls in twenty reads them.


Teenagers also have to read books in English lessons at school. They usually read classic novels by British authors, like Charles Dickens and George Orwell or American authors, such as John Steinbeck and Mark Twain. They also read plays. Romeo and Juliet and Macbeth by William Shakespeare are the most popular. They read some modern novels, too. Schools also have a library. Pupils can read there or they can borrow books to read at home.


Nagyjából tudom mit jelent, de szeretnék biztosra menni :)



2015. jan. 24. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Általában a tini magazinok a lányoknak szólnak. Olyan cikkeket tartalmaznak, melyek hírességről, divatról, szépségápolásról és emberi kapcsolatokról mesélnek.

A fiúk csak úgy mint a férfiak olyan magazinokat olvasnak, ami ő ízléskörüknek megfelelő, mint például autók, számítógépek, foci és zene. Ők nem olvasnak általános magazinokat. Számos fiú ezenkívül olvas képregényeket is, viszont azt csak néhány lány a huszas éveiben.


A tiniknek angol órán szintén kell olvasni könyveket az iskolában. Általában klasszikus regényeket olvasnak Britt szerzőktől, mint például Charles Dickens és George Orwell, vagy amerikai íroktól úgy mint, John SteinBeck és Mark Twain. Szintén olvasnak színdarapokat, a Rómeó és Jólia és a Machhbeth William Shakespeartől a legnépszerűbb. Szoktak olvasni modern regényeket is. Az iskola rendelkezik könyvtárral. A tanulók itt olvashatnak vagy könyveket kölcsönözhetnek ki, hogy otthon olvashassák el.

2015. jan. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocsi, elrontottam. 20-ból egy lány olvas képregényeket :D
2015. jan. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi :) én is hasonlot forditottam de ez magyarosabb lett :D felhasználnék belőle ezt azt . nem baj? :3
2015. jan. 25. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!