Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Miért van az hogy megnézek 2...

Miért van az hogy megnézek 2 amerikai filmet eredeti szinkronnal és mindkettőbe fehér ember a főszereplő és egyikbe értem mit mond a másikba úgy hadar hogy nem értem?

Figyelt kérdés
Ja és ugyanaz a színész nem is külön ember,ennek lehet köze az angol tudásomhoz vagy a kiejtésemhez?
2015. febr. 19. 20:24
 1/7 A kérdező kommentje:
És mivel amerikába akarok menni ott melyik a mérvadó a gyors vagy az érzhető beszéd?
2015. febr. 19. 20:26
 2/7 A kérdező kommentje:
És mivel amerikába akarok menni ott melyik a mérvadó a gyors vagy az érthető beszéd?
2015. febr. 19. 20:26
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem én irtam ki 2x-er:(
2015. febr. 19. 20:28
 4/7 anonim ***** válasza:

A filmekbena rendezői utasítástól függ a beszédtempó.


Alapban mindig eléga normális, vagy annál kicsit lassabb beszédsebesség, aztán majd belejössz a mindennapi argóba.


Yo, brotha'!

2015. febr. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gondolom két különböző karaktert játszott a színész. Ha az egyikben ügyvéd, a másikban strici, akkor érthető. Amúgy a való életben is van ilyen is, olyan is.
2015. febr. 20. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ok értem
2015. febr. 20. 15:32
 7/7 A kérdező kommentje:
Ok értem és nem a 3rtem hogy az első kommi miért irta ki ké kétszer.(költői kérdés:))
2015. febr. 20. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!