Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Le tudná nekem ezt fordítani...

Le tudná nekem ezt fordítani valaki tökéletes németséggel?

Figyelt kérdés

Egy játékban nagyon felhúzott egy német csávó, s elkezdett nekem németül gagyarászni. Szeretnék neki németül visszaírni, hogy megértse.


Az, hogy képtelen vagy normális hangnemben kommunikálni, nem meglepő, az arroganciád még a számítógép képernyőjén is átüt. Ha ennyire képtelen vagy pár órát várakozni (fogalmad sincs, hogy miért van csúszás), akkor nem kellene vállalkoznod. Elhiszem, hogy idegesítő, de amit megengedsz magadnak, az túlmegy minden határon. Az, hogy az én angol tudásomat támadod, mert nem értek veled egyet, rólad mond el sokat.


Köszönöm!



2015. márc. 5. 11:29
 1/4 Tengor válasza:
Lol :D
2015. márc. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Es iost nicht zu wundern, dass du unfähig zur normale Kommunikation bist. Deine Arroganz kommt auch durch dem Monitor des Rechners. Du hast keine Ahnung darüber, warum du warten must, und wenn du so wenig Gedult hast, dann müsstest du nicht unternehmen. Ich glaube dir, dass es zum Ärgern ist, aber wass du dir gestattest, das geht über alle Grenzen. Mein Englisch ist ja nicht perfekt, da es nicht meine Muttersprache ist, aber du angreifst mein Englisch nicht wegen seinen Niveau, sondern darum, dass ich nicht mit dir einverstande. Das charakterisiert nur dich.
2015. márc. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
28%
Du bist ein Schwein, und deine Mutter fickt mit Hitler. Du sollst nicht spielen, sondern Kaka essen! Scheisse!
2015. márc. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
0%

Esetleg a végére még írd oda - ha javasolhatom:


Ich bin ein Trottel.

2015. márc. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!