Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Valaki lenne olyan kedves és...

Valaki lenne olyan kedves és segítene egy rövidke fordításban? (angolra)

Figyelt kérdés

A szituáció, hogy érthető legyen. Külföldről küldenek egy levelet (amiben mondjuk legyen egy táska), és a feladót arra szeretném megkérni, hogy úgy küldje el, ahogy én küldtem neki annó a levelet. (tértivevénnyel és ajánlottan). Ha viszont így nem tudja, akkor valami biztonságosabb módon.


Kb. így képzelem el a szöveget.

"Nem tudom hogyan működik az országodban a posta... ha megtudod oldani, elküldenéd azt [jelen esetben a táskát] biztonságosabb (postai) módon?"


És amire gondoltam: "I don't know how the post works in your country. If you can to solve, you would send it in a saver way?"


Köszönöm a válaszokat!


2010. febr. 15. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem mondom, hogy 100%-osan jó lesz, de megpróbálom jó? :)


I don't know how the post office works in your country. Could you send it (the bag) in a safer way if it is possible?


Hát ennyi tellett tőlem, remélem azért használható. Solve-val fura volt nekem, de lehet hogy csak én vagyok fura. XD


17/L

2010. febr. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

if you could solve, you would send.

egyébként szerintem a többi jó

2010. febr. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1. jó. 2. rossz.

Komment: can után nincs to. (I can swim ugyebár...)

Kérdő mondat: would you

save:ige biztonságos:safe

Ha meg tudod oldani: if you can manage Solve: matekpéldát, problémát megoldani

2010. febr. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors segítséget! Most vettem észre, hogy f helyett v-t nyomta, de köszönöm a kijavítást! ;)
2010. febr. 15. 21:49
 5/6 A kérdező kommentje:
még annyit, hogy a solve, ha probléma megoldását is jelenti, akkor végüli side is jó, nem? mert az egy probléma, hogy nem tudja tértivevénnyel és ajánlottan feladni... vagy rosszul gondolom?:)
2010. febr. 15. 21:56
 6/6 anonim ***** válasza:
A solve főnévvel áll (a problem), a manage pedig cselekvésre vonatkozik.
2010. febr. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!