Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Szintfelmérőre megyek hétfőn...

Szintfelmérőre megyek hétfőn angolból, mert jelentkeztem egy nyelviskolába (ILS) Mit csináljak hogy ne izguljak?

Figyelt kérdés
Kicsit izgulok, mert a tanárom mondta aki tanít engem hogy mennyek mert szerinte jó vagyok angolból, mert féléve tanulom és többet tudok mint az osztálytársaim ( 6 igeidőt tudok meg sok szavat meg have to, have got,can ilyenek) Mit csináljak hogy ne izguljak? Mert attól félek hogy nem jól fog sikerülni a szintfelmérő meg ilyenek...

2015. ápr. 10. 19:17
 1/3 A kérdező kommentje:
ui.:Ezelőtt 5 évet tanultam németet, és még jelenleg is tanulom.
2015. ápr. 10. 19:20
 2/3 anonim ***** válasza:
A szintfelmérő pont arra jó, hogy a tudásodnak megfelelő csoportba kerülj. Így aztán nincs ilyen, hogy nem jól sikerül. Akkor sikerül jól, ha a valóságot mutatja. Féléves tanulással azért ne várd, hogy nagyon haladó csoportba fogsz kerülni, kb 2.,3. szintre fogsz. (Egy könyvet 3 szintre szoktak bontani.) Biztos nagyon kedvesek lesznek, mert a nyelviskolának a tanulók hozzák a pénzt.
2015. ápr. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oké köszi :D persze, nem is azért írtam, hogy majd haladóba leszek :D
2015. ápr. 10. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!