Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Melyik nyelvet lehet Youtube-r...

Melyik nyelvet lehet Youtube-ról alapfokon elsajátítani?

Figyelt kérdés

Főleg az afrikai nyelvek érdekelnek, már rengeteg videót néztem, de csak pár mondatot tanítanak meg. Olyan kéne, amiben a nyelvtant is elmagyarázzák, és nem csak 2-3 mondatot tudok mondani.


Lényeg, hogy egzotikus nyelv legyen, azon belül mindegy, hogy mi.


Köszönöm a segítségeket!



2015. ápr. 16. 07:35
 1/9 anonim ***** válasza:

A youtube-ról nem fogsz tudni semmilyen nyelvet elsajátítani

a nulláról. Ha már van egy jó alapod, akkor nagyon sokat segít ha nézel videókat az adott nyelven, de hogy eljuss odáig más forrásból kell tanuljál. Otthoni tanuláshoz nagyon ajánlanám az Assimil kapd elő sorozatot.

2015. ápr. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
De el lehet sajátítani, én is tanultam már onnan. Valamelyikben még a kiejtést, nyelvtant is magyarázzák. Egyébként kínait tanultam így és 5 lettem belőle. Pedig anyanyelvi tanárom volt suliban, szóval biztos belém kötött volna, ha nem jó.
2015. ápr. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
El lehet csak nem nulláról. Te is megemlítetted, hogy a suliban is tanultad a nyelvet.
2015. ápr. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem úgy gondoltam, hogy felsőfokra, csak hogy néhány mondatot tudjak mondani, esetleg egy anyanyelvi beszélővel eltudjak beszélgetni. Ha lehet, akkor melyik videókat ajánljátok?
2015. ápr. 20. 10:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Afrikai nyelvekben sajnos nem tudok segíteni. Én ázsiaikat, németet szoktam. Nyílván kell hozzájuk angol tudás is, hiszen azon keresztül tanítanak. Bár japánból láttam már magyart is.
2015. ápr. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Te is megemlítetted, hogy a suliban is tanultad a nyelvet."

Csak fel volt véve, de ütközés miatt nem tudtam bejárni, csak vizsgázni és néhány alkalomra. Amit tudok, azt a videókból tudom.

2015. ápr. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És mennyire tanultál meg kínaiul a videókból?
2015. ápr. 20. 12:42
 8/9 anonim ***** válasza:
Arra én is kíváncsi lennék, mert nem tudom, hogy mennyi egymásra épülő nyelvleckét lehet találni a youtubeon.
2015. ápr. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Lehet találni sokat, szuahéli és igbo nyelvekből én is találtam már.
2015. ápr. 20. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!