Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Valaki lefordítana nekem egy...

Valaki lefordítana nekem egy mondatot angolra?

Figyelt kérdés

Kérlek bocsáss meg azoknak, akik azt mondják: nem járok edzeni, mert nem akarok túl izmos lenni.

Valószínűleg sosem jártak még edzőterem közelében.


Ezt kellene helyesen lefordítani, ha vki lenne olyan kedves :)


2015. máj. 1. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Please forgive those who say 'I don't work out because I don't wanna be too muscular'. They have probably never been at the gym.
2015. máj. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Please forgive those who say, they won't workout/won't do weightlifting, because they don't want to gain too much muscles. Most likely they have never even been near a gym.
2015. máj. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt mondjuk nem értem, miért kell nekik "megbocsátani". Nem sportolni nem bűn, csak hülyeség. De attól, hogy sportolsz, nem leszel értékesebb annál, aki nem. Én erre max. "Don't listen to them"-et írnék. Első voltam.
2015. máj. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vagy

Don't take any notice of those who say...

2015. máj. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi szépen!

és nem azzal van a baj, hogy valaki nem sportol, hanem azzal, hogy ilyen nevetséges kifogást talál ki! :)

2015. máj. 1. 20:36
 6/6 anonim ***** válasza:
These people are not a problem, they just don't have the correct knowledge of fitness and what exercise can do for them.
2015. máj. 2. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!