Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Mit jelent ez az mondat? Rap...

Mit jelent ez az mondat? Rap szöveg

Figyelt kérdés

Blac Haze száma, Imma die a hustla

Ez mit jelent? Egyébként nagy Tupac rajongó vagyok, vagyis ő a példaképem, ezért kerültem Blac Haze-hez.


2015. máj. 10. 12:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Annyit jelent hogy: te is csak egy niga imado vagy, ezek a szerencsetlenek enekelni meg nem tudnak beszelni meg nem tanultak meg mert logtak a sulibol, hogy drogot, fegyvereket aruljanak,kozben az eroszakot hirdetik legalisan mivel a kiadoknak nem az erkolcsi hanem az anyagi haszon lebeg a szemuk elott, hat gratula ilyen peldakepekra van szukseg
2015. máj. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szerintem ameddig nem tudsz egy szót se Tupacról addig ne pofázz. Nem csk rapper volt, de nem fogom elsorolni, hogy mitől volt nagyobb ember pl. tőled. Viszont tettem fel egy kérdést és nem arra válaszoltál, hanem egy másik fajt szidtál. Nyílván vannak kivételek.
2015. máj. 10. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!