Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Német lefordítandó szövege...

Német lefordítandó szövege van valakinek?

Figyelt kérdés

Szívesen lefordítanék ingyen bármit,gyakorolni szeretném a német nyelvet, felsőfokú nyelvtudással rendelkezem.

Hétköznapi vagy irodalmi nyelvezetű szövegek fordítását ingyen vállalom ( esetleg más témában is ). Ha megtetszett egy novella és még nincs magyar nyelven, ha önéletrajzot írsz németül, ha iskolai feladatot kapsz,vagy bármi más, küldd el bátran és pár napon belül elküldöm neked minőségi fordításban!! :)



2015. máj. 19. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem jó bármilyen német szöveg a neten?
2015. máj. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát gondoltam, ha már hasznosítani akarom a nyelvtudásomat, akkor miért ne lehetne az másoknak is hasznos.... Biztos hogy vannak, akinek nincs pénze fordítókhoz vinni a szövegeiket, én elsősorban rájuk gondoltam.
2015. máj. 19. 17:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Van egy rövid képszövegem, de nem tudom, hová raktam el. Ha megtalálom, nagyon szívesen megkérnélek a fordításra.
2015. máj. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Remek , alig várom :)
2015. máj. 19. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!