Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Nem tudom, hogy jól írtam-e a...

Nem tudom, hogy jól írtam-e a nyári beszámolómat a tanárnak 2 éve tanulom a németet nem vagyok benne valami profi, valaki segítene nekem leellenőrizni, hogy jó-e?

Figyelt kérdés

Sehr geehrte frau Szilvágyi,


Im Juni bin ich viele gelaufen, habe ich viele Eis gegessen und und habe ich vile Wasser getrunken. Habe ich computer gespielt. Im Juli bin Ich gegangen zu Szentendre mit meine Eltern. Haben wir besucht den Zoo. Habe ich Motorrad gefahren. Habe ich gegangen nach meine Cousin für ein Wochen. Im August habe ich viel geschlafen.


Viele Grüße

Martin


2015. szept. 6. 19:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Sehr geehrte Frau Szilvágyi,


Im Juni bin ich viel gelaufen, habe viel Eis gegessen und Wasser getrunekn. Ich habe am Computer gespielt. Im Juli bin ich mit meinen Eltern nach Szentendre gefahren. Wir haben den Zoo besucht. ich bin mit Motorrad gefahren. Ich bin für eine Woche zu meinem Cousin gegangen. Im August habe ich viel geschlafen.


Mit freundlichen Grüßen,

Martin

2015. szept. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!