Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Segítene valaki abban, hogy...

Segítene valaki abban, hogy lefordítana nekem egy magyar idézetet japánra?

Figyelt kérdés

Nem tudom,hogy jó kategóriába írtam-e egyáltalán..

Számomra nagyon fontos lenne,de mivel nem tudok japánul ,így a ti segítségeteket kérném!

Az idézet ennyi lenne: " Ha megtanulnék nem félni,megesküdnék rá,hogy történjen akármi,élni fogok!Élni fogok én élet nélkűl is akár!"

Amit szeretnék ,hogy aki lefordítaná az írná úgy,hogy nem azokkal a "cifra" japán betűkkel,hanem simán? Mármint,gondolltam úgy egyszerűbb lenne.Az egyetlen egy szó amit tudok az a "whatashi" :) És fogadjuk azt se írtam le jól,igaz? Aki tudna segíteni,annak nagyon megköszönném!



2015. szept. 10. 18:27
 1/1 anju ***** válasza:

én így fordítanám..


nanimo kowakunai tte koto wo minitsukereba donna koto ga attemo ikite iku yo tte koto wo chikaimasu. ikiru imi ga nakutemo ikite ikimasu yo

2015. szept. 11. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!