Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Mennyire nehéz az internetről...

Mennyire nehéz az internetről tanulni nyelveket?

Figyelt kérdés

Szeretnék minél több nyelven beszélni, még ha csak alapszinten is. Lehetséges így megtanulni például spanyolul. Úgy, hogy semmi más lehetőségem nincs gyakorolni a nyelvet...

Esetleg írnátok saját tapasztalatokat? Van akinek sikerült?



2015. okt. 18. 10:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Vannak oldalak, ahol viszonylag könnyen találhatsz spanyol nyelvű levelezőtársat, akivel akár chatelhetsz is... de ehhez is kell szókincs és nyelvtani ismeretek.
2015. okt. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

egy bizonyos szintig bármely nyelvet meg lehet tanulni autodidakta módon. de ha huzamosabb ideig nincs, akivel gyakorolhatnád, hamar elmegy a kraft.


én a teach yourself sorozatot ajánlom, ami ugyan könyv formátum, viszont biztos letölthető vhonnan. középfokú angollal már érthető, és nagyon sok nyelv elérhető. én pl szuahéliül tanultam így.


nagy nyelveknél nincs gond, mert rengeteg lehetőség nyílik a gyakorlásra

2015. okt. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!