Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Valaki le fordítaná ezt nekem...

Valaki le fordítaná ezt nekem angolra?

Figyelt kérdés

,Biztonságérzet

Olyan jó érzés mikor egyedül vagyok. Mikor kizárom az egész világot. Csak felteszem a fejhallgatót, és zenét hallgatok. Sok dalt szeretek, de a R&R by HA mindig eléri, hogy ne akarjak mást hallgatni, hogy magamba zárkózzak és a fejemben szomorú dalokat dúdoljak. Ha a zene elég hangosan szól, nem hallom meg, ha valaki hozzám szól. Hangossaban szólítgatnak, s sejtem, hogy nekem kiabálnak, de nem biztos, ezért nem is foglalkoztat. Még hangosabban kiabálják a nevemet, már biztos engem hívnak. De úgy teszek mintha nem hallanám, és tovább hallgatom, hogy Run&Run.. Ezt az érzést hívják úgy, hogy biztonság… Egymagam, csak én és önmagam. Tökéletesen boldog vagyok az üres, mégis csordultig teli szívemmel. Ezt az érzést soha nem felejtem el. A kocsiban ülve, az ágyamban fekve, egy széken ülve, szóljatok hozzám nyugodtam, de amíg nem akarom, úgysem veszem észre. Az életem a zene!

#instrumental

Ha a zene elég hangosan szól, nem hallom meg, ha valaki hozzám szól. Hangossaban szólítgatnak, s sejtem, hogy nekem kiabálnak, de nem biztos, ezért nem is foglalkoztat. Még hangosabban kiabálják a nevemet, már biztos engem hívnak. De úgy teszek mintha nem hallanám, és tovább hallgatom, hogy Run&Run.. Ilyenkor érzem magam igazán biztonságban, és tovább hallgatom, hogy Run&Run..

Ezt a biztonságérzetet semmiért cserébe nem adnám oda. Világvége ide, vagy oda, a zombi apokalipszis sem foglalkoztatna, míg nekem is énekel a királynő: HyunA!

Kicsit tényleg hiányzik a gyerekkor, de szívesebben haladok Előre. Az élet néha keményen bánik velem. Nem élek rosszul, de fáj a szívem.

Ilyenkor nem tudok mit tenni, csak fejhallgatóval zenét hallgatni..

Ha a zene elég hangosan szól, nem hallom meg, ha valaki hozzám szól. Hangossaban szólítgatnak, s sejtem, hogy nekem kiabálnak, de nem biztos, ezért nem is foglalkoztat. Még hangosabban kiabálják a nevemet, már biztos engem hívnak, de úgy teszek mintha nem hallanám, és tovább hallgatom, hogy Run&Run..

Ez melegséggel tölt el, ezért csak tovább hallgatom, hogy Run&Run..'



2015. nov. 21. 11:38
 1/1 anonim válasza:

szerinted valaki ezt neked lefordítja ingyen angolra? én tolmács- és fordító szakon tanultam, le tudnám fordítani.

viszont csakis anyagi ellenszolgáltatás fejében. Jó áron, s jól dolgozom. :)

tudok referenciát is küldeni mailben

írj ha érdekel: krisz20005@gmail.com

2015. nov. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!