Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Valaki aki biztosan tudja!...

Valaki aki biztosan tudja! Nyelvvizsgán ha a levélnél meg volt adva hogy 9-12 sor terjedelmű legyen, de 2 sorral több lett az nagy baj?

Figyelt kérdés
Most voltam és nagyon aggódok most emiatt.. csak a levél rész miatt, mert több lett 2 sorral. Meg a címzésből kihagytam az országot, ennyi volt amit nem jól csináltam. Ez mennyire nagy gond?? Légyszi olyan válaszoljon aki biztos benne

2015. dec. 5. 12:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nyelvtanár vagyok, képben vagyok a nyelvvizsgákkal kapcsolatban. Ez egyáltalán nem baj, ne izgulj. A megadott terjedelem csak tájékoztató jellegű, már csak azért is, mert kézzel kell írni, és az emberek írása nem egyforma méretű. Ha valaki nagy betűkkel ír, sokkal kevesebb szó fér el egy sorban, mintha apró betűkkel körmöl. Szóval ha 1-2 sorral több vagy kevesebb, az nem oszt, nem szoroz. A tartalom a lényeg. Az ország kihagyásából sem lesz semmi gond, ezek nagyon apró dolgok. Drukkolok, hogy sikerüljön!
2015. dec. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
úr isten, köszi szépen most nagyon megnyugodtam, írtam üzenetet mert még egy dolgot meg akarok kérdeni
2015. dec. 5. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!