Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Szerintetek hogyan érdemes...

Szerintetek hogyan érdemes tanulni szóbeli nyelvvizsgára?

Figyelt kérdés
Németből tervezem letenni a C1-et(ÖSD), az írásbeli feladatok menni fognak, de a szóbeliekkel mindig hadilábon álltam. Esetleg ha tudtok írjatok kifejezéseket, amik hasznosak lehetnek. Hogyan érdemes gyakorolni a feladatokra? A témákat hogyan lehet legkönnyebben tanulni? Előre is köszönöm a válaszaitokat! :) érdekel mindenki véleménye, tanácsa :)

2015. dec. 17. 14:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Én az angol szóbeli részére anno úgy készültem, hogy amik témák lehettek szóbelin, vagy szituációs gyakorlatok, magyarul írtam mindenféle lehetséges mondatokat, szavakat, kifejezéseket, amiket használnék, ha mondjuk magyarul kéne reklamálnom, mert nem működik a klíma az irodában. Gyakorlatilag kész szituációs gyakorlatok voltak már a fejemben, azután lefordítgattam angolra és megtanultam.
2015. dec. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2015. dec. 19. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!