Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Au-pair. Mit jelen ez? Pl ha...

Au-pair. Mit jelen ez? Pl ha valaki au-pairkedik az mit csinál?

Figyelt kérdés
2008. szept. 15. 18:29
 1/5 anonim válasza:
100%
Bébiszitter. Ha valaki ezt csinálja, gyerekekre vigyáz. :)
2008. szept. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%

Én voltam AU-PAIR ,tulajdonképpen, külföldön jelent munkát, ami többnyire babysitter meló, emelett szabályai vannak,főleg, ha közvetítőirodán keresztül mész...pl: heti 40 óra munka, ami gyerekfelügyelet és takarítás,vasalás, egyéb háztartási dolog stb..az au-pair-nek a család biztosít szállást,étkezést, és heti 2 szabadnapot, ugyanekkor évente 4 hét fizetett szabadság is megjár..plusz a család köteles fizetni az au-pair egészségbiztosítását, ellátásait és tápénzét, illetve biztosítja, ha az au-pair nyelképző iskolába, tanfolyamra megy az egyik szabadnap legalább arra a napra essen..

Mindez nagyon kevés pénz mellett, de ami nem így történik, az már nem au-pair.

Ha ilyenre vetemednél, akkor kösd fel a gatyád, és mindenképpen csak közvetítőirodán keresztül menj ki!

2008. szept. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Au-pair Mädchen!ez a bébisziter!
2008. szept. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
96%

Jól írták az előttem szólók!

Én idén nyáron voltam kint Angliában 10 hétig. Nagyon kevés dolgot kellett csinálnom. Reggel előpakolni a műzliket, ha végeztek a kajával akkor elpakolni. Ezután beágyazás következett. Ha volt mosnivaló akkor azt elindítani. Ebédnél és vacsoránál előpakolni és elpakolni.

Nálam az anyuka nem dolgozott, ezért nagyon ritkán kellett vigyáznom a gyerekekre. Kb 2-3 hetente szombaton kellett babysittelnem. Mindenenem fizette a család, vittek usziba, élményfürdőbe, moziba, tengerpartra. Naponta kb 4 órát dolgoztam hétfőtől péntekig.

Jah és én nem közvetítővel mentem ki, hanem magamnak kerestem családot. Ha van kérdésed akkor nyugodtan írj!

2008. szept. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
96%
Őket hívják "magyarosan" opera lánynak, ha ezt a kifejezést hallod, akkor au-pairre gondolnak.
2008. szept. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!