Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Lefordítottam egy külföldi...

Lefordítottam egy külföldi dalt magyarra, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Van egy angol nyelvű pop dal, amit nagyon szeretek, és kedvtelésből készítettem hozzá egy magyar műfordítást. Viszont elég jól sikerült saját megítéléem szerint, és szeretnék vele kezdeni valamit. Szerintetek mit lépjek? Nem vagyok hivatásos fordító, csupán szabadidőmben, hobbiból fordítgatok. :)

2016. jan. 31. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést. Mit akarsz pontosan?
2016. jan. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szeretnék valamit kezdeni a fordításommal, pl. publikálni.
2016. jan. 31. 22:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerinted hol publikálnak dalfordításokat? Max. valamilyen weboldalra küldheted be, pl ide: [link]


De ezen túlmenően nem igazán látom, hogy mit lehetne kezdeni egy amatőr dalszövegfordítással. Minden nap születik egy tucat popsláger, senki nem vesződik azzal, hogy ezekről igényes fordítást csináljon. Ez nem szépirodalom.

2016. jan. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
93%
Youtube-ra készíts egy lyrics videót.
2016. jan. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!