Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Egy angolul tudó lefordítaná...

Egy angolul tudó lefordítaná kérem? Csak néhány mondat.

Figyelt kérdés
[link] odáig megy hogy szeretett horgászni a grand folyón és az elefánt tavon,(illetve a munkahelyének mi lehet a pontos fordítása leginkább?) és az az után következő mondatban szeretném ha segítene valaki. fontos lenne mert valószínűleg egy eltűnt családi rokonnak találtam találtam meg a gyászjelentését és szeretném minél pontosabban tudni köszönöm előre is
2016. febr. 1. 00:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Xy meghalt ekkor meg ekkor rövidebb betegeskedés után 74. életévében. 39 évig volt a France Compressor Products (gondolom egy cég) dolgozója, nyugdíjba ment 2001ben. Három gyerek X.Y és Z túl élték (tehát nem haltak meg mielőtt az apjuk). Két testvére Vera és Anna Magyarországon szintén túl élték (ugyanez). Szeretett horgászni itt ott. Legbüszkébb arra a precíz munkára volt, amit a barátaival és munkatársaival sikerült megcsinálnia amíg a CÉGnél volt. Kérésére hamvasztása már megtörtént.


ha esetleg van valami ami nem érthető írj madj visszanézek

2016. febr. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Utánanéztem ennek a cégnek, légsűrítőkkel foglalkoznak, tehát valamiféle hűtőtechnika, légkondicionálás lehet a dologban...


"Leginkább a France Compressor Products-nál töltött, barátaival és munkatársaival végzett jártas munkájára volt büszke. A végrendeletével egybehangzóan a hamvasztása már megtörtént. A régebbi munkatársait és horgásztársait meghívjuk, hogy egy fröccsözéssel emlékezzünk meg róla."


(Nem egy szakfordítás, de lényeg benne van. És részvétem.)

2016. febr. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm
2016. febr. 1. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!