Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Milyen aktív, otthoni techniká...

Hlatki Katalin kérdése:

Milyen aktív, otthoni technikával tudok gyorsan megtanulni angolul?

Figyelt kérdés

2016. márc. 10. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:
A duolingo.con oldal kimondottan alkalmas alapszint elsajátítására.
2016. márc. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenkinek személyre szabott hogy mivel tanul gyorsabban. Pl én online játszok, ott tanultam meg angolul is, meg a fordításokkal, amit szintén engem érdekel, mangákat, képregényeket fordítottam magyarra szótárazással. Angolul nézem a filmeket, angol felirattal.

Hogy te mivel tanulj... te is keress valamit ami hozzád közel áll és bele tudod vinni a nyelvtanulást.

2016. márc. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nincs olyan technika, amivel gyorsan tanulsz egy idegen nyelvet, max hatékonyan, ehhez is idő kell. Ha angol nyelvű környezetben vagy, és mindenhol csak angollal találkozol, azon kapod magad, hogy kezded érteni őket, és nem szenvedsz azzal, hogy azon gondolkozol, az adott szó mit jelent. Magyarban se a szavakon gondolkozol, hanem a mondat értelmén, így van ez minden nyelvben. Szóval amit az előttem kommentelők is írtak, azok mind hasznos tippek, vigyél minél több angolt a mindennapjaidba!
2016. márc. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!