Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Valaki lefordítaná nekem ezt...

Valaki lefordítaná nekem ezt a két rövid szöveget angolra?

Figyelt kérdés

Kriszta és én már legalább 10 éve ismerjük egymást és mindketten imádjuk felfedezni a játékban található területeket. Idén jelentkeztem egyetemre, mint lótenyésztő, és ha felvesznek, nagyon örülnék, ha majd a kollégiumban is tarthatnám vele a kapcsolatot, illetve tanulás mellett továbbra is folytathatnám ezt a remek játékot. /másik/ Timivel néhány hete ismerkedtem meg a játékban. Csalódott volt, azt mondta semmi esélyünk nyerni. Szeretném bebizonyítani neki az ellenkezőjét, mert ő egy nagyon kedves lány, aki már sokszor csalt mosolyt az arcomra. Úgy érzem meg kell hálálnom neki azt a sok jót, amit adott nekem.

Előre is nagyon köszönöm!


2016. ápr. 29. 18:09
 1/5 A kérdező kommentje:
*lótenyésztő agrármérnök
2016. ápr. 29. 18:10
 2/5 anonim ***** válasza:

Kriszta and me are know eachother for more than 10 years now, and we love to explore every single field in the game. This year, i applied to ( lotenyesztot nem tudom:D) and if they accept my applicarion, i would be glad to be connected to her, and during my studying i could also play the game.



I have met with Timi few weeks ago. She was disappointed, and she told me, we don't have a chance to win. I would like to show her, that she is wrong, because she is a really nice girl, who made me smile a lots of time. I feel the need to say thank you to her, for all her kindness and love that she gave me.


Nagyon szívesen:) egy pár hiba lehet benne, de az üzenet átfog menni:)

2016. ápr. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kriszta and I, bocsi ezt elírtam:/
2016. ápr. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kriszta and I have known each other for at least 10 years and we love the explore every field of the game (a mondat 2. felét nem tudom hogy érted pontosan, azért ez jelentéstől függően változhat). This year I apllied to a university where I'm going to learn to be a horseman. It would be great if we could keep in contact and continue our wonderful game while I'm in the student's hostel.


I've met Timi a few weeks ago in the game. She was sad, she said we have no chance to win. I would like to show her that we do have a chance, because she's such a lovely girl, she made me smile so many times. I feel like I have to give her something in return for the many old things she's done for me.


Előzőé is érthető nagyjából, de sok benne a nyelvtani hiba, lassan 5 éve élek angol nyelvterületen felsőfokú nyelvvizsgával, ha rám hallgatsz ezt használod.

2016. ápr. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindkettőtöknek, rengeteget segítettetek! ^^
2016. ápr. 30. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!