Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hogyan lennének az alábbi...

Hogyan lennének az alábbi mondatok angolul?

Figyelt kérdés

Ez lenne a mondat: " Ma olvastam egy hozzászólást amiben az állt, hogy befejeztem-e a blogolást. Hazudnék ha azt állítanám, hogy nem gondolkodtam a befejezésen, de nem ezért nem volt poszt, hanem az ez előtti befotózott look nem tettszett és egészen tegnapig nem is volt alkalom arra, hogy csináltassak valakivel képet magamról."

Csak hellyel-közzel tudnám lefordítani ezért is írtam ide ki. Nagyon szépen köszönöm aki segítene nekem!:) xx



2016. máj. 9. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
I read yesterday a comment, which said if i had finished blogging. That's would be a lie to say, that i haven't tought about it, but this isn't the reason why there was no any post. There was no post, because i didn't like the photo that had been alredy taken, and i didn't have time to retake the photo of me with someone.
2016. máj. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Első, sajnos több hiba is van az írásban, na meg senki nem beszél így :)


Kérdező:


I read a comment today that asked if I stopped blogging. I'd be lying if I said that I haven't thought about it, but that's not the reason why there were no posts. I just didn't like my look in the previous picture and I didn't get a chance to have a new photo taken until yesterday.

2016. máj. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen nagyon!💗💗💗💗
2016. máj. 9. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!