Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Angolul tudó horgászok,...

Chtt kérdése:

Angolul tudó horgászok, miféle botok lehetnek ezek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, egyszer már kiírtam a kérdést, de valószínűleg nem feltétlen találtam el a kategóriát (vízi sportok), mert semmiféle választ nem kaptam, és most abban reménykedem, hogy a nyelvészek közt több szerencsém lesz. (Arra nem jöttem rá, hogy lehet kérdést törölni.:(


Szóval...

Kedves angolul is tudó horgászok! Miféle botok lehetnek ezek? Létezik halcsont végű, béklyós orsós? És akkor a "rugalmas hamu hegyű"-ről nem is beszéltem. Kérlek, segítsetek magyarítani!


1/ lancewood rod with whale bone top and clamp-foot reel

2/ joint hickory rod with flexible ash tip and Kentucky multiplying reel with a balanced crank handle


Nem vagyok én teljesen analfabéta, találtam pl. olyat, hogy multiplikátoros orsó (büszke is vagyok magamra:), de valahogy nem áll össze az egész.


Előre is köszönök minden segítséget.



2016. jún. 7. 00:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem vagyok szakértő,de ki tudja..

1, Ládnzsafa bot, bálnacsont véggel és bilincsrögzítéssel

2, Illesztett hickoridiófa bot flexibilis hamu(szürke) véggel és multiplikátoros orsó kiegyensúlyozot tekerő karral.

2016. jún. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ez máris több, mint amire én jutottam.
2016. jún. 7. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!