Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Valaki le tudná fordítani...

Valaki le tudná fordítani nekem ezt az idézetet angolról?

Figyelt kérdés

"No one can be fully aware of another human being unless we love them.

By that love, we see potential in our beloved. Through that love, we allow our beloved to see their potential. Expressing that love, our beloved's potential comes true."


2016. jún. 30. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:

"Senki sem lehet teljesen tisztában a másik emberi lény az, hacsak nem szeretik őket.

Ezzel a szeretettel látjuk potenciál szeretett. Keresztül, hogy a szeretet, engedjük, hogy a szeretett, hogy a bennük rejlő lehetőségeket. Fejezi ki, hogy a szeretet, a mi szeretett potenciális valóra válik. "


Ui.:Ezt rakta ki a Translate Google...

2016. jún. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Google-ba én is be tudom másolni.
2016. jún. 30. 19:08
 3/3 anonim válasza:

"Senki sem lehet teljesen tisztában egy másik emberrel, ha csak nem szeretjük őket

Azzal a szeretettel meglátjuk a potenciált a szerettben. Eme szeretet segítségével a szeretett látja a saját potenciáljait. Ha kifejezzük azt a szeretet, a szerettünk potenciáljai valóra válnak"


Nagyon szép idézet :D

2016. aug. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!