Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Le fordítja nekem valaki ezt...

Le fordítja nekem valaki ezt a szöveget németre?

Figyelt kérdés

A George Washington University egy filozófia professzora és korábbi CIA ügynök, Jerrold Post szerint a támadók műveltek, vallásukat illetően teljesen eltökéltek voltak.

Az Al-Káida egy 1988 –ban megalakult iszlám terrorszervezet , amelyet a gazdag szaúd-arábiai vállal­ko­zó, Oszáma bin Láden hozott létre a Szovjetunió ellen Afganisztán­ban harcolt veteránokból. Feltételezések szerint alvó ügynökei révén a világ 50–60 országában is jelen lehet. A szélsőséges iszlám ideológia alapján álló al-Káida célja elsősorban az Egyesült Államok, de általában véve is a nyugati világ és Izrael, valamint a nyugatbarát iszlám országok meggyen­gí­tése, illetve megsemmisítése. Fennállása során több ezer terroristát képzett ki elsősorban afganisztáni táborokban. 1979-től maga Oszama bin Laden is részt vett az afganisztáni harcokban és a CIA megbízásából a szovjetek elleni ellenállás szervezésében. Később hathatósan támogatta a tálibokat. Az amerikaiak afganisztáni beavatkozása után tartózkodási helye hosszú éveken keresztül teljesen ismeretlen volt.



2016. okt. 9. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Die George Washington University Professor und ehemaliger CIA-Agent, sagte Jerrold Beitrag die Angreifer getan hatte, in Bezug auf ihre Religion absolut zu einer Philosophie bestimmt. Al-Qaida-Terrorist islamische Organisation im Jahr 1988 gegründet, ist es schuf eine reiche Saudi-arabische Unternehmer, Osama bin Laden gegen die Sowjetunion kämpfte in Afghanistan Veteranen. Geglaubt in 50-60 Ländern der Welt durch Schlafmittel vorhanden sein. Al-Qaida-Ideologie unter der islamischen Extremisten verfügbar ist in erster Linie in den Vereinigten Staaten, sondern auch generell in der westlichen Welt und Israel und der pro-westlichen islamischen Ländern, Schwächung oder Zerstörung. Während seiner Existenz tausende in Lagern in Afghanistan ausgebildet Terroristen im Besonderen. 1979 Osama bin Laden selbst nahm an den Kämpfen in Afghanistan und der CIA im Auftrag der organisierten Widerstand gegen die Sowjets Teil. Später unterstützt effektiv die Taliban. Nach der amerikanischen Intervention in Afghanistan war für viele Jahre Wohnsitz völlig unbekannt.
2016. okt. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Google Forditoval már én is próbáltam. Nagyon köszi a "sok" segítséget!
2016. okt. 9. 13:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Most mit vársz? Fordítsd le, de kisregénnyel hadd ne mi szívjunk már.

Kijavítjuk szívesen, de ezt ne csináld!

2016. okt. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!